حصار

چشمانت حبس ِ مژگانت

مژگانت زندان چشمانم

 من و تو دوسوی این رشته های تابیده

آه که چقدر دلتنگم

پلک بگشا واین حصار بشکن

من بی نگاهِ تو هیچم

                                                                                                                                                              پ.فرزانه...دی 88 

/ 7 نظر / 45 بازدید
farshad

سلام ... خوبي [گل] [گل] [گل] ما آمار وبلاگ شما رو به راحتي و بدون هيچ هزينه اي 10 برابر ميکنيم .... فقط کافيه لينک خودتون رو توي لينک باکس ثبت کنيد و اونو توي وبلاگتون قرار بديد ... اين لينک باکس با همه فرق داره کاملا اتوماتيکه و عادلانه .... به اين صورت که با هر بازديد که از وبلاگ شما ميشه لينکتون به اول ليست لينک ها هدايت ميشه ... [قلب] www.asemobibox.ir

مسعود

شب در چشم های من است به سیاهی چشم هایم نگاه کن.. روز در چشم های من است به سفیدی چشم هایم نگاه کن.. شب و روز در چشمان من است به چشم های من نگاه کن.. پلک اگر فرو بندم جهانی در ظلمات فرو خواهد رفت.. (حسین پناهی)

مسعود

سلام.یه سری از نوشته هات رو خیلی دوست داشتم. تقریبا همه پست هات رو خوندم ویه شعر فوق العاده ازت دیدم اینجا: می ستایم سپیدی موهایت را. مو به مو، واژگان سحر آمیزت را. حرف به حرف ، نگاه آهنگینت را. نت به نت ، نفس دمیدنت را. دم به دم ، نوازش انگشتانت را جان به جان تسلیم شدنم را! مو به مو،حرف به حرف،نت به نت،دم به دم به جان آفرینم... حس کارهات رو تحسین می کنم. این شعرت هم خوب اجرا شده بود. هم ارتباط افقی و عمودی کار رعایت شده بود و هم ساختار قشنگی داشت. تعارف نمی کنم شعر خوبی بود. باقی بمونه برای فرصت بهتر.

مسعود جعفری

سلام پریزاد.خوبی؟ اینجا رو گرد و غبار گرفته! به قول خودت: پلک بگشا و این حصار بشکن. منم یه دو سه هفته ای هست به روزم با غزلی تازه.

نگاهت خیلی قشنگه

شادآفرین

من بی نگاهِ تو هیچم بسیار زیبا [ماچ]